Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 29 травня 2020 року
Тексти > Жанри > Роман

Тереза та парабола

Переглядів: 46520
Додано: 08.02.2005 Додав: Самійло Немирич  текстів: 93
Hi 0 Рекомендую 2 Відгуки 5
Любко ДЕРЕШ
Тереза та парабола
This body holding me
Feeling eternal all this pain is an illusion
Of what it means to be alive
Tool, “Parabola”

Терезка думає закрапатися

1.
Сонечко семикрапкове (також знане в деяких колах як Coccinella septempunctata) своєю появою десь між пермом і тріасом створило справжню архаїчну сенсацію. Воно вилізло з-за обрію бруньки на самісінькому чубкові дерева гінкго, вказуючи білими цятками в керунку палаючого оранжем заходу. В цю секунду тріумфу сонечко видавалося сяючою планетою, що затулила сонце. На півкулі маренового в чорну горошину панцира лищали неозорі хітинові бліки. Сонечко завмерло на тлі велетенського диска сонця і вмиротворено заворушило вусиками.

Так на світ, необов’язковим транзитом, .....
 

Відгуки 5

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  Може я шось не поняв, але це якась хєрня. Нє, ну якшо сприймати це як брєд накуреної, то ше нічого, але порівняно із "Культом" чи "Поклоніння ящірці" ця якась....ну зовсім не туди. Просто читати про глюки....м.ммм якась не цікаво, я щоб не читав попередні, то вже б і до кінця не дочитував, думав, а вдруг зараз шось цікаве в кінця, як Дереш уміє, а кінець....як і вся книшка. Ну, не судіть мене, це особисто моя думка, може хтось зрозумів інакше.
 • 0 0
  Як на мене, то Дереш, в плані використання наркоти в своїй літературі, дуже схожий на Бегбедера. А щодо самої книги - то в порівнянні з "Поклоніння Ящірці" дана книга не така цікава, а місцями навіть нуднувата.Раджу краще почитати Андруховича "Московіаду", або "Місто уповільненої дії" Дністровського.
 • 0 0
  Взагалі мені здається , що в Дереша дуже "пахне" Кастанедою, хоча не можу не погодитись - він молодець.
 • 0 0
  геометрія - загарбник? такого мені ще не зучтрічалося. але якщо подумати... чом би й ні? адже окупанти, звідки б вони не були, зовсім не будуть схожі на нас. настільки несхожі, що це може бути навіть не істота.
 • 0 0
  без сумніву талановитий автор. Але твір вийшов лапідарний і зациклений. Шкода! Опис наркотичних глюків, на мій погляд, найбільш нудна річ у світі - це як описувати травлення або інші функції організму: надто просто і нікому не цікаво. Дуже б хотіла, щоб шановний автор не образився, а сприйняв це як конструктив. Шаную Соня М.
Наші Друзі: Новини Львова