Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 26 вересня 2020 року

Нарцис :

До читача

Переглядів: 4619
Додано: 22.02.2003
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 2
Шановний читачу.
Ти закінчуєш читати книгу, можливо, із дещо змішаними почуттями, внаслідок яких може зародитися думка, що написана вона надто відверто, категорично і жорстко, бо тут немає й сліду найменшого співчуття до В.В.Медведчука. Але скажи, будь ласка, до кого потрібно проявляти співчуття і милосердя: до народу, над яким знущаються вже десять років, чи до тих, хто цинічно це робить? Це перше. І друге. Народна мудрість говорить: „Що правда, то не гріх". Правда ніколи не може бути осудженою. „І пізнаєте правду, і правда визволить вас", - сказано у Святому Письмі. Ми повинні знати правду про себе і про тих, хто виступає від нашого імені.
Автор намагався писати винятково з позицій правди, неодноразово перевіряючи одні і ті ж факти, належно обґрунтовуючи свої слова та висновк .....
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Думаю, що ця книга в кожній книгарні має стояти на добре видному місці, щоб народ нарешті знав, хто хоче ним керувати. Було б непогано також ознайомити учнів старших класів із "адвокатом" нашого національного героя Василя Стуса, який так і не зміг захистити честь поета. Я не проти, якщо вийдуть такі книжки і про інших політичних діячів (владних чи опозиційних), головне - щоб вони були написані на такому ж рівні, як і "Нарцис", тобто без провокацій, наклепів, вигадок, ТІЛЬКИ ФАКТИ!
  • 0 0
    Дуже дякую Дмитрові за мужність. Вірю що ви дуже полегшили працю юристам які в майбутньому будуть судити цю безхребетну наволоч. Бандитам місце в тюрмі. Хай живе Україна.
Наші Друзі: Новини Львова