Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 13 грудня 2019 року
Тексти > Тематики > Фантастика  ::  Тексти > Жанри > Оповідання

Втеча

Переглядів: 6396
Додано: 23.09.2007 Додав: Didpanas  текстів: 213
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 1
Сканував: OCR і редакція Dauphіn, червень 2003 Джерело: Пригоди, подорожі, фантастика - 88, с.214-231 К.:
Володимир Заєць

Втеча
Оповідання

Пригоди, подорожі, фантастика - 88, с.214-231 К.: Видавництво "Молодь", 1988

OCR і редакція Dauphіn, червень 2003

Йти додому сьогодні, як і взагалі останнім часом, не хотілося. Спершу Мишко щиро вірив, що справжня причина його затримок криється в постійних робочих клопотах. Одразу ж після чергової доби він заїжджав у колону і, не дожидаючись напарника, мив машину, перевіряв рівень мастила й без кінця-краю регулював зазор у трамблері. Одне слово, діла вистачало.
Але сьогодні... Напарник прийшов раніше, ніж завжди, "Волгу" Мишко вимив ще біля поліклініки, мотор працював, як бджілка. З чистою совістю можна йти додому. Однак сама думка про це вже гнітила його. Але ж чому, чому? Мишко замислено сів на промас .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0


         Екологічна фант-а.


         Гарно втік ;)

         Щоправда місце вибрав гнилувате... А, власне, всі місця поруч "населених пунктів" зараз такі :(. Напр., спустіться вждовж потічка в якесь закарпатське село: перші ж хати — й потік перетворюється в смітник ;(((.

         Щось подібне писав Альберт Гор у книзі «Земля у Рівновазі»: люди усвідомлюють, що живуть не так як мали би жити, що щось важливе втратили, але, замість шукати те щось, намагаються заповнити порожнечу посиленішим "споживанням", а іншими словами — дедалі швидшим перетворенням планети на смітник... :(. Так і повиздихаємо посеред сміття :(.
Наші Друзі: Новини Львова