Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 15 червня 2021 року
Тексти > Тематики > Історична

Шляхом «Леґенди»

Переглядів: 45354
Додано: 25.04.2008 Додав: IgS  текстів: 71
Hi 0 Рекомендую 2 Відгуки 3
Богдан Казанівський
Шляхом «Леґенди»

СПОМИНИ

Видано за сприянням
Видавничого фонду о. д-ра Д. Блажейовського

ВІД ВИДАВНИЦТВА ПЕРШОГО ВИДАННЯ
Автор споминів «Шляхом Леґенди», Богдан Казанівський, один із тих українських націоналістів довоєнного покоління, які вже з юнацьких років зв'язали своє життя з ідеєю боротьби за українську державність і були готові на кожну жертву для неї.
Він виростав у середовищі націоналістів, членів ОУН, що в підпільній праці прикладом власного життя, сповненого ідеалізму і самопосвяти, клали основи під могутній визвольний рух, який під час другої світової війни охопив усі українські землі, взяв на себе відповідальність за відновлення Української держави в 1941 р. і в боротьбі за неї створив збройну силу народу .....
 

Відгуки 3

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  Прекрасна людина написала хорошу і правдиву книжку.
  ось вже кілька років переписуюсь із паном Богданом
  і не можу приховати свого захоплення.
  Всім рекомендую прочитати.
  Ігор, Каліфорнія.
 • 0 0
  Варто додати що Іван Клим (знаний в ОУН під псевдом Леґенда) був Крайовий провідник ОУН, хто загинув в початку 1943 р. в тюрмі в Львові, замучений Ґештапом підчас слідства.

  It is worthwhile to mention that Ivan Klym (known in the OUN under the pseudonym Legend) was a national leader of the OUN, who died in early 1943 in prison in Lviv, at the hands of the Gestapo during their investigation.
 • 0 0
  Дуже зворушливi спомини... Спомини присвячені сл. п. Іванові Климові- Леґенді... хто загинув в бородьбі за незалежність України.

  Very moving memoirs... The memoirs are dedicated to dec. Ivan Klym-Legend... who died in battle for the independence of Ukraine.
Наші Друзі: Новини Львова