Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 28 вересня 2020 року
Тексти > Жанри > Роман

Ель Пуенте

Переглядів: 15555
Додано: 22.02.2003
Hi 0 Рекомендую 3 Відгуки 3
Пролог


Акведук “Ель Пуенте“ ( з іспанської “міст“) стоїть уже друге тисячоліття. Його наказав побудувати Траян у першому столітті нашої ери: “ Нехай дає він воду, нехай дає житя“. І стоїть Ель Пуенте могутній і непорушний досьогодні, даючи життя маленькому містечку Сеговія, що в центральній Іспанії.


Годинник показував о пів-на п’яту. Перекидаючись з боку на бік, Арсен ніяк не знаходив собі місця на великому старому ліжку, яке при кожному його русі скрипіло і здригалося, неначе протестуючи присутності людини на ньому. Сон ніяк не приходив і ніч здавалася як ніколи довгою і нудною. Врешті-решт, Арсен неохоче підійнявся, махнув рукою, проганяючи оту надокучливу примару сну, що вже кілька годин дражни .....
 

Відгуки 3

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 1 0
    щойно завершила читання цього твору, і ще перебуваю під дуже сильним враженням. Можливо, звучатиме, як повторення попередніх коментарів, але співзвучність зі своїми станами відчула також. Якби я була видавцем - я б обов’язково видала Вашу повість. Дякую за пережиті емоції.
  • 0 0
    Я читав цей твір доволі давно. Але враження яке на мене справила ця езотерично-романтична повість залишається досі. Шкода, що часом, настільки вдалі твори залишаються поза увагою широкого читача. ВСІМ ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ!
  • 0 0
    HARNO! Chy to u mene nastrij siohodni takyj, chy znakhodzhu jakis' notky, spivzvuchni tomu, shcho vidchuvaju, ale prochytav tvir zarazom i duzhe radyj z toho. Dyvo, jak avtor zmih ne petrestupyty mezhu, jaka davno rozmyta v opysakh istorij kokhannia, jak zumiv pokazaty Boha u nashomu zhytti. Diakuju, neznanyj p. Andriju!
Наші Друзі: Новини Львова